Convenient Services With A Smile

Usługi

W Hotelu Metropol w Warszawie myślimy o wszystkim za Ciebie. Z przyjemnością zorganizujemy wycieczkę po mieście, przekażemy informację o aktualnych wydarzeniach kulturalnych, wezwiemy taksówkę.

Bezpłatne wi-fi

W Hotelu Metropol oferujemy darmowe Wi-Fi – 4 Mb/s. Masz również możliwość - za dodatkową opłatą - skorzystać z wersji Premium – 8 Mb/s.

Dzieci

Bezpłatny pobyt dla dzieci do 12 roku życia, jeśli dzielą łóżko z rodzicami. Dostawka jest dodatkowo płatna w kwocie 60 PLN.

Usługi taxi / Samochody hotelowe

Wiemy, że nasi goście lubią przyjeżdżać i odjeżdżać z szykiem. W stałej cenie 20 Euro za podróż w jedną stronę nasi przyjaźni, uprzejmi i znający angielski kierowcy przywiozą lub zawiozą Cię na lotnisko Chopina Mercedesem klasy E. Aby ułatwić maksymalnie wszelkie formalności, opłatę za transport chętnie doliczymy do Twojego rachunku za pobyt w hotelu.

Parking

Nasi goście mogą parkować swoje samochody na parkingu przed naszym hotelem (rezerwacja nie jest możliwa). Koszt dla gości hotelowych to 65 PLN za dobę.

Business Center

Zapraszamy do naszego Business Center, które znajduje się w Recepcji Hotelu.

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane w Hotelu.

Wycieczki / Zwiedzanie

Warszawa jest niezwykłym miastem pełnym zabytków i ciekawych miejsc. Wielu naszych gości chce je zobaczyć i lepiej poznać, i prosi nas o pomoc. Wychodząc tym potrzebom naprzeciw współpracujemy z miejskimi przewodnikami i oferujemy, zarówno prywatne, jaki i grupowe wycieczki po mieście. Wycieczki takie można zarezerwować kontaktując się z naszym hotelem poprzez email lub bezpośrednio w recepcji. W zależności od wielkości grupy wycieczka odbywa samochodem osobowym, busem lub autokarem i obejmuje odebranie i przywiezienie z powrotem do hotelu. W jej trakcie przewodnik w ciągu 3 godzin zabierze Państwa na kilka spacerów w różnych częściach miasta. Jeżeli mają Państwo ochotę zobaczyć Warszawę tylko w gronie znajomych lub rodziny, jej program będzie dostosowany do Państw życzeń. Istnieje możliwość zorganizowania prywatnych wycieczek w niemal każdy zakątek Polski, w tym do Krakowa czy Trójmiasta, kopalni soli w Wieliczce lub miejsca urodzenia Fryderyka Chopina, a także do miejsc pamięci związanych z historią najnowszą, np. Muzeum w Oświęcimiu, Treblince czy Majdanku. O szczegóły można zapytać w recepcji.