SMACZNE JEDZENIE I MUZYKA NA ŻYWO

WRÓĆ

Business Lunch

Jeśli macie ochotę na szybki, smaczny i urozmaicony lunch biznesowy w samym sercu miasta, znamy idealne miejsce. Metro Jazz Bar & Bistro w Hotelu Metropol spełni wszystkie oczekiwania. Bar & Bistro oferuje dwudaniowy zestaw lunchowy, serwowany od poniedziałku do piatku między 12:30 a 16:00. Każdego dnia serwujemy inne potrawy. Nasza bogata oferta dań głównych obejmuje m.in. kaczkę, ryby, wołowinę i makarony. Zapraszamy do spróbowania niepowtarzalnych lunchowych zestawów biznesowych!

Godziny:

poniedziałek-niedziela 12:30-16:00

Sprawdź nasze MENU LUNCHOWE

Kontakt:

tel: +48 22 32 53 106
e-mail: metrojazz@syrena.com.pl

Metro Jazz Bar & Bistro

Menu Baru & Bistro zawiera listę najlepszych win i wspaniały wybór przystawek i dań głównych. Nie będziemy zachęcać Was do przyjścia, po prostu zobaczcie nasze menu i przekonajcie się sami.

☞ MENU BAR & BISTRO

Jednak nasza restauracja to nie tylko wyśmienite jedzenie i dobre napoje: dzięki panoramicznym telewizorom Metro Jazz Bar & Bistro stanowi spełnienie marzeń każdego fana sportu. Jest to najlepsze miejsce do spotkań ze znajomymi przy szklance piwa (lub trzech) i oglądania najważniejszych rozgrywek sportowych. Co więcej, muzyka na żywo, którą gramy we wtorki, czwartki i soboty od 20.00 do 22.00, zapewni Państwu ukojenie od zgiełku i zamętu miejskiego życia. Zachęcamy Państwa do napicia się koktajlu i rozkoszowania się występami.
Wieczorem proponujemy Państwu oglądanie rozgrywek sportowych lub relaks przy barze przy kieliszku szampana lub koktajlu. Nasi uprzejmi i troszczący się o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół barmani z radością zamienią z Państwem słowo, pożartują i polecą Państwu co warto zwiedzić w Warszawie. W końcu, znajdujecie się Państwo zaledwie kilka minut od wielu atrakcji turystycznych, wydarzeń i wspaniałych miejsc – to właśnie największa zaleta naszej restauracji.

Godziny otwarcia:

niedziela-czwartek: 18:00-23:00

piątek-sobota: 18:00-24:00

Kontakt:

tel: +48 22 32 53 106
e-mail: metrojazz@syrena.com.pl

Śniadanie

Bar & Bistro otwieramy nieco wcześniej tak, by nasi goście mogli skorzystać z naszego znakomitego bufetu śniadaniowego obfitującego w owoce, różne gatunki mięsa i serów, różnorodne rodzaje pieczywa, a także wiele dań na ciepło: jajka, bekon, sosy, warzywa, różne gatunki herbat i kawy. Po śniadaniu zachęcamy do skosztowania naszych croissantów.


Poniedziałek – Piątek: 6.30 – 10.00
Sobota – Niedziela: 6.30 – 11.00
w Metro Jazz Bar & Bistro

Kontakt:

tel: +48 22 32 53 106
e-mail: metrojazz@syrena.com.pl